Firma Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
DZIAŁALNOŚĆ:

INVESTIM jest wiodącym dystrybutorem urządzeń fiskalnych, urządzeń elektroniczno-informatycznych oraz zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę sektora handlowego i usługowego na terenie województwa pomorskiego.

Firma INVESTIM działa na rynku usługowym od 1998 r. i przez ponad 15 lat nabrała dużego doświadczenia w zakresie doradztwa i sprzedaży różnorodnych urządzeń technologicznych, takich jak: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne i wiele innych urządzeń pomocnych w zarządzaniu sprzedażą. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę charakteryzują się niezawodnością i łatwą obsługą.

Firma INVESTIM zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru urządzeń fiskalnych i prowadzeniem szkoleń z ich obsługi, a także programowaniem i fiskalizacją oraz prowadzeniem profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Działalność firmy INVESTIM koncentruje się głównie na terenie województwa pomorskiego, w którym doradcy handlowi obsługują ponad 1200 klientów. Naszymi kontrahentami są instytucje państwowe, samorządowe, hotele, ośrodki zdrowia, firmy usługowe, sklepy i restauracje. Biuro firmy znajduje się w centrum Gdyni, przy ul. Władysława IV 49 i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Ponadto serwisanci firmy dostępni są pod telefonami komórkowymi przez 24 godziny na dobę.

Firmy, które pierwsze urządzenia fiskalne zakupią w firmie INVESTIM, otrzymują 50% zwrot kosztów za każde urządzenie.

 

MISJA FIRMY:

Naszym celem jest satysfakcja klientów, z którymi staramy się budować partnerskie relacje biznesowe. Potrzeby i oczekiwania naszych klientów są naszym priorytetem.

Naszym partnerom doradzamy wybór takiego systemu sprzedaży, który przynosi jak największe korzyści. Dostarczamy im nowoczesne i niezawodne rozwiązania elektroniczno-informatyczne wspomagające pracę sektora handlowego i usługowego.

 

CERTYFIKATY:

Firma INVESTIM legitymuje się autoryzowanymi certyfikatami handlowo-serwisowymi firmy Novitus S.A. lidera wśród producentów urządzeń fiskalnych na terenie Polski.

 certyfikat novitus  certyfikat novitus  certyfikat novitus
DANE TELEADRESOWE:

ul. Władysława IV 49

81-384 Gdynia

biuro@investim.pl

Tel. 058 624 40 74

 
Copyright 2008 INVESTIM Wszystkie prawa zastrzeżone Designed by pixellab